Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2014 19:44
Niedługo zagramy w kolejną odsłonę Devil May Cry?
1652V

Niedługo zagramy w kolejną odsłonę Devil May Cry?

Nie da się ukryć, ze reboot serii DmC: Devil May Cry spotkał się z mieszanym przyjęciem. Dla niektórych graczy odświeżony przygoda o łowcy demonów to kawał porządnego kodu, ale nie milkną głosy, że tej produkcji czegoś brakowało. Jednak wszystko wskazuje na to, że Capcom zamierza kontynuować tę historię! 

Pod koniec zeszłego tygodnia Capcom zarejestrował nowy znak towarowy - "Devil May Cry" - który na dzień dzisiejszy za dużo nam nie mówi.

Dobrych slasherów nigdy za wiele, więc jestem bardzo zadowolony z tej informacji! Oczywiście możemy się jedynie zastanawiać, czy przedstawiciele angielskiego studia Ninja Theory tworzą kontynuację przygód Dantego, ale patrząc na obecną sytuację na rynku - jest to bardzo możliwe.

Oczywiście istnieje też szansa, że dostaniemy DmC: Devil May Cry z odpicowanymi włosami głównego bohatera, większą ilością klatek na sekundę, a produkcja mogłaby trafić na nowe konsole... Ale jeśli mam być szczery - jest to czarny scenariusz, który w zasadzie mogę traktować jako koszmar. 

Tagi: Capcom DmC: Devil may Cry Ninja Theory