Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2014 18:01
Czołgi nadjadą w tym miesiącu
1949V

Czołgi nadjadą w tym miesiącu

Niezwykle ekscytująca i pełna wrażeń produkcja od Wargaming West  już za kilkanaście dni trafi na Xboksa 360.  Wielu graczy pokochało „Czołgi” na komputerach osobistych, a teraz tymi wyjątkowymi maszynami będą mogli pokierować również konsolowcy. 

Gra zadebiutuje na Xboksie 360 już 12 lutego! Tytuł został przygotowany przez studio Wargaming West (dawniej Day 1 Studios), zaś wydawcą jest firma Microsoft. Oczywiście identycznie jak na PC, wersja na Xboksa 360 należy do grona pozycji free-to-play, więc wszyscy posiadacze Xbox Live Gold będą mogli całkowicie za darmo zagrać w World of Tanks. Natomiast gracze nieposiadający złotego abonamentu dostaną możliwość wypróbowania tego dzieła przez 7 dni.

Autorzy zapewniają, że produkcja została specjalnie przemodelowana pod konsole, zmieniono – sterowanie, dobieranie graczy w bitwach, interfejs użytkownika. Wszystkie innowacje mają zapewnić zainteresowanym jak największą przyjemność z rozgrywki.

W dniu premiery World of Tanks: Xbox 360 Edition do dyspozycji czołgistów zostanie oddany 100 kultowych „stalowych bestii” z trzech krajów – USA, Niemiec i Wielkiej Brytanii. 

Tagi: Microsoft wargaming world of tanks: xbox 360 edition xbox 360