Pokaz działania trybu co-op w Portal 2!

Gry
710V
Pokaz działania trybu co-op w Portal 2!
Bartosz Dawidowski | 04.09.2010, 18:43

Butcher nazwał ostatnio Portal 2 "terminatorem naszych zwojów mózgowych". I nie da się ukryć, że jest to bardzo trafne określenie. Obejrzyjcie 9-minut gameplayu z trybu co-op w nowej grze Valve, by się o tym przekonać.

Butcher nazwał ostatnio Portal 2 "terminatorem naszych zwojów mózgowych". I nie da się ukryć, że jest to bardzo trafne określenie. Obejrzyjcie 9-minut gameplayu z trybu co-op w nowej grze Valve, by się o tym przekonać.xxxxx


Przyznam, że wieści o trybie kooperacji w Portal 2 podbiły kilkukrotnie moje zainteresowanie tym tytułem. W najnowszym, 9-minutowym materiale możemy zobaczyć, jak dokładanie prezentuje się współpraca między dwoma, czarująco zaprojektowanymi robocikami. Gracze będą mogli m.in. oznaczać miejsca w wirtualnym środowisku przez specjalne markery. Podczas tegorocznego PAX zaprezentowano również m.in. zabawę z systemem zwierciadeł, które odbijają laserowy promień, a także kombinacje z systemem kładek. Na końcu materiału możemy ujrzeć, że pocieszne roboty mają całkiem rozwinięte możliwości gestykulacji. Miejmy nadzieję, że ten tryb kooperacji będzie naprawdę dobrze przemyślany i grywalny.
Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper