Nelson: "Sony wykonało dobrą robotę"
Po godzinie 12 Zax przedstawił Wam grudniowe dane NPD, w których najnowsza konsola Microsoftu sprzedawała się lepiej od PlayStation 4. Dość szybko w tej sprawie zabrali głos przedstawiciele Sony. Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że swoje trzy grosze w tej sprawie powie Major Nelson, który chyba w idealny sposób podsumował aktualna sytuację na rynku.
Przedstawiciele amerykańskiej firmy powiedział wprost, że musi skończyć się nienawiść, która infekuje branżę.
Obie nowe platformy są na dobrym początku. Wszyscy powinni być zadowoleni ze zdrowej sytuacji przemysłu. Sony wykonało dobrą robotę i należy ich pochwalić. Nienawiść, która infekuje branże gier w przestrzeni internetowej musi odejść.
Zdziwieni? Ja odrobinę tak, ale cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy mają takie podejście. Prawda jest taka, że obie firmy i tak sprzedają mnóstwo konsol. Dodatkowo dobrze, że gracze mają wybór. Teraz to my głosujemy portfelem.