SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 01.01.2014 18:30
W Tomb Raider: Definitive Edition porozmawiamy z Larą!
1685V

W Tomb Raider: Definitive Edition porozmawiamy z Larą!

Tomb Raider: Definitive Edition, którego premiera zbliża się wielkimi krokami, zaoferuje graczom kilka nowych rozwiązań niedostępnych na PS3 i Xboksie 360. Deweloper wskazał właśnie na kolejne zalety next-genowej wersji przygód Lary Croft. 

Scot Amos, jeden z producentów gry, podczas sesji pytań i odpowiedzi przeprowadzonej na forum Square Enix, zdradził, że port Tomb Raidera zaoferuje możliwość korzystania z komend głosowych i to zarówno na Xboksie One jak i PS4.
 
W przypadku konsoli Microsoftu wykorzystany zostanie oczywiście Kinect, podczas gdy użytkownicy PS4 dostaną dwie opcje. Pierwszy sposób, to podłączenie do konsoli PS Eye, jednak jak doskonale wiemy urządzenie nie jest dostępne w podstawowych zestawach z konsolą. Dlatego osoby, które nie mają na stanie kamerki, będą mogły używać komend głosowych po podłączeniu do DualShocka 4 dostępnego w komplecie mikrofonu.
 
Co nam da zabawa głosem? Scot póki co wspomniał o zmianie broni w locie oraz szybkim poruszaniu się po kolejnych ekranach menu. A ja dalej czekam na oficjalną zapowiedź kontynuacji gry...

Tagi: Crystal Dynamics tomb raider