Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2013 20:45
Wspólne granie #4!
688V

Wspólne granie #4!

Choinka ustrojona? Zapachy z kuchni dochodzą? W mieszkaniu wysprzątane? To możemy grać! A najlepiej gra się z doborową ekipą, która oczywiście czyta wiadomości na portalu PPE! Dlatego zapraszamy Was do kolejnej edycji weekendowego szaleństwa! ;)

Zapewne wielu z Was ma teraz przynajmniej kilka dni błogiego leniuchowania, więc najlepiej spożytkować ten czas na rozegranie wielu przyjemnych i radosnych pojedynków. Mamy końcówkę roku, najważniejsze gry już dawno zadebiutowały, dlatego możemy w spokoju przebierać w katalogu produkcji.

Wiem, że ta akcja w najbliższym czasie będzie musiała przejść małą metamorfozę – postaram się Was zaprosić na wspólne granie ze mną i może jeszcze innymi redaktorami PPE oraz PSX Extreme. Będzie kamerka, będzie cola, będzie zabawa! A tymczasem… 

Swoje zgłoszenie musicie wysłać w komentarzu, a treści powinna zawrzeć najważniejsze informacje: platforma, konto z PlayStation Network / Xbox Live, wiek, headset, grę/gry, dni/godziny, w których zamierzacie grać.
 
Dla przykładu moje zgłoszenie:
- Platforma: PS4 
- PSN: only4izi
- Wiek: 23
- Headset: Tak
- Gra: Killzone: Shadow Fall / FIFA 14 / Battlefield 4
- Data: 2212 od 12:00 do 14:00 
- Dodatkowe info: Chętnie zagram w najbliższą niedzielę z kimś w FIFĘ 14 2v2. Jeśli wysyłacie zaproszenia - napiszcie, że jesteście z PPE. 

Tagi: gramy ppe wspólne granie