Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2013 20:36
Hakoom zdobył setny poziom na PlayStation Network
3470V

Hakoom zdobył setny poziom na PlayStation Network

Po dokładnie 1990 dniach (ponad 5 lat) łowca trofeów o pseudonimie Hakoom zdobył 100 poziom na PlayStation Network! Jest to pierwszy gracz, który sięgnął po to wyjątkowe wyróżnienie. Jednak trzeba pamiętać, że Hakam Karim nie jest zwykłym niedzielnym graczem… 

Hakoom na swojej stronie oferuje uzyskiwanie platynowych trofeów za symboliczne dolary. I tak dla przykładu za komplet trzech najważniejszych pucharków w serii Uncharted (na PS3) trzeba zapłacić 225 dolarów - tylko, jak podaje sam łowca. Natomiast na "GOD OF WAR PACKAGE", gdzie mamy aż sześć "platynek" należy przeznaczyć 475 "zielonych". Dużo? Ale podobno laski na to lecą! Dziwne laski... 

Jeśli jesteście zainteresowani różnymi ofertami - zerknijcie tutaj. Widać, że gracz ustala ceny względem poziomu trudności danych produkcji. 

Historia pamięta kilka osób, które już przekroczyły tę magiczną barierę, jednak podobno są to hakerzy, którzy wykorzystują oprogramowanie do nabijania zdobyczy. Nie można tego jednoznacznie stwierdzić, ale wiele serwisów uważa Hakooma za pierwszą osobę, która zdobyła setny level. 

Jeszcze dzisiaj na jego profilu pojawi się filmik, podczas którego szczęśliwy kolekcjoner zdobędzie 100 poziom. 

Jaki jest Wasz stosunek do takiej zabawy? Gracie dla przyjemności? A może dla trofeów? Lub po prostu łączycie przyjemne z pożytecznym? ;)

Tagi: hakoom PlayStation Network trofea