Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2013 18:33
Przedpremierowa jazda - BMW M4 Coupé w Gran Turismo 6!
1039V

Przedpremierowa jazda - BMW M4 Coupé w Gran Turismo 6!

Fani szybkich i nowoczesnych samochodów już o dzisiaj mogą wypróbować najnowszą wersję BMW. Gracze zasiądą przed kierownicą wirtualnego samochodu, zanim ten model trafi do sprzedaży! 

Zaprezentowane pojazd trafi do salonów na całym świecie w przyszłym roku. Natomiast dzięki innowacyjnej współpracy Polyphony Digital z firmą BMW M GmbH, sympatycy serii Gran Turismo mogą już teraz sprawdzić jak dokładnie prezentuje się najnowsze dzieło niemieckiego koncernu.
 
Dotychczas BMW M4 Coupé był prezentowany wyłącznie jako samochód koncepcyjny, natomiast gracze przez kolejne dwa tygodnie mogą wypożyczyć samochód w Gran Turismo 6 i przejechać się po torze Nürburgring Grand Prix. Kwintesencja niemieckiej myśli technicznej jest dostępna w wyzwaniu  BMW M4 Coupé Super Lap.
 
Oczywiście z tej współpracy są zadowoleni przedstawiciele obu firm – BMW M4 Coupé wykorzystuje technologię sportową na drodze, a tysiące okrążeń na legendarnym Nürburgring Nordschleife – najbardziej wymagającym torze na świecie – przygotowały go na to. Nie mogę się doczekać by zobaczyć, jak samochód wygląda i zachowuje się na tym samym torze w Gran Turismo. – powiedział prezes BMW M GmbH dr Friedrich Nitschke.  
 
Ciepłych słów nie szczędził również  Kazunori Yamauchi, prezes Polyphony Digital –Cudownie jest móc pracować nad nowymi samochodami. Chciałbym podziękować BMW za udostępnienie nam wszystkich danych, potrzebnych do stworzenia BMW M4 Coupé na tak wczesnym etapie. To fantastyczny samochód. Czułem się zaszczycony, mogąc przejechać kilka okrążeń po Ascari w trakcie premiery Gran Turismo 6 i jestem przekonany, że fani Gran Turismo poczują tę samą radość z bycia jednymi z pierwszych, którzy mogą wypróbować BMW M4 Coupé.
 
Jesteście zainteresowani? Zapraszamy jeszcze na mały pokaz samochodu na materiale wideo! 
 
 

Tagi: