Roger Żochowski Roger Żochowski 07.12.2013 01:35
Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube! Jakich materiałów oczekujecie?
1170V

Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube! Jakich materiałów oczekujecie?

Jak ostatnio zauważyliście na PPE pojawia się coraz więcej autorskich materiałów wideo. Od jakiegoś czasu nagrywamy własne gameplaye, testy sprzętu, relacje z imprez i oczywiście stałe cykle jak Gość Niedzielny. Dlatego chcielibyśmy Was zaprosić do subskrypcji naszego kanału. Co mamy do zaoferowania?

PPE TV dopiero zaczyna swoją przygodę z YouTube, dlatego póki co nie możemy się pochwalić taką ilością subskrybentów jak chociażby na naszym Facebooku. Jeśli chcecie nas wspomóc możecie to zrobić tutaj. Niemniej jednak uważamy, że to wysoka jakość materiałów zarówno w kwestii merytorycznej jak i technicznej przyprawiona dawką redakcyjnego poczucia humoru pozwoli nam rozwinąć na YT skrzydła. Poniżej możecie zobaczyć kilka naszych flagowych produkcji z ostatnich miesięcy. 
 

Relacje z imprez / testy sprzętu

Nawiązaliśmy ścisłą i stałą współpracę z firmą rAdikal Studio Kuby Sobka, którego cześć z Was zna doskonale z PSX Extreme, gdzie prowadzi między innymi Kącik Filmowy. Kuba doskonale zna się na montażu co udowodnił chociażby relacją z gamescomu czy realizacją testów konsol PS4 i Xbox One. Możemy obiecać, że będzie tego w najbliższych miesiącach więcej. 


Test PS4Test Xbox OneRelacja gamescom


 

Gość Niedzielny 

Nasz stały cykl, w  którym humorystycznie i z dystansem podsumowujemy najciekawsze wydarzenia z minionego tygodnia. Jeśli w niedzielę wejdziecie na stronę PPE to z pewnością natkniecie się w komentarzach na pytanie niejednego zniecierpliwionego fana GN o treści - "o której Gość Niedzielny?" Za treść programu odpowiada Piotr Modzelewski, który jest również naszym recenzentem, z kolei montażem zajmuje się Tomasz Doktorski. Poniżej ostatni 30 odcinek. Na kolejny zapraszamy już w niedzielę.


 

Kwadransik / gameplaye

Staramy się też w miarę regularnie dostarczać Wam pierwsze wrażenia z recenzowanych gier. Chodzi tu zarówno o pierwsze 15-minut z rozgrywki, jak i materiały filmowe przedstawiające różnego rodzaju tryby gry. 


 

Wideorecenzje

Ostatnim punktem w naszym portfolio  są okazjonalne wideo-recenzje, o które dbają JaMaJ (czasami w duecie z Kalim z PSX Extreme) oraz Piotr Modzelewski z Gościa Niedzielnego. Czekamy też na Wasze propozycje - jakiego rodzaju materiały chcielibyście widzieć na naszym kanale? 

Tagi: ppetv youtube