Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2013 21:00
Premiera DriveClub odbędzie się w lutym?
944V

Premiera DriveClub odbędzie się w lutym?

Driveclub miał zadebiutować na rynku w zeszłym miesiącu. Niestety projekt zaliczył opóźnienie i z tego powodu szybkimi samochodami pojeździmy dopiero w przyszłym roku. Aktualnie nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery tego tytułu, ale japoński oddział Sony twierdzi, że grą będziemy cieszyć się już w lutym. 

Według japońskiej witryny Sony w Driveclub zagramy 22 lutego, czyli w dniu premiery PlayStation 4 w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Gracze z Japonii muszą zaczekać na najnowszy sprzęt Sony do przyszłego roku, jednak włodarze firmy starają się wynagrodzić graczom czekanie. Z powodu opóźnień względem Ameryki oraz Europy, przyszli posiadacze PlayStation 4 dostaną za darmo Knacka.

Pamiętajcie – na dzień dzisiejszy jest to tylko i wyłącznie plotka, jednak wcześniej przedstawiciele Sony potwierdzili, że Driveclub zadebiutuje na początku 2014 roku. Jeśli byłaby to prawda, to początek roku właściciele PS4 mogliby uznać za bardzo ciekawy. Oczywiście jeśli wraz Japonią, grą mogłyby się cieszyć pozostałe kontynenty. 

Tagi: data premiery driveclub evolution studios premiera Sony Computer Entertainment