Ubisoft chwali się ocenami Black Flag

Wideo
961V
Ubisoft chwali się ocenami Black Flag
Wojciech Gruszczyk | 02.12.2013, 19:34

Francuzi odrobinę przesadzili serwując nam przed premierą mnóstwo drobnych materiałów z Black Flag. Z tego powodu wielu graczy miało dość i od pewnego momentu po prostu omijali szerokim łukiem te informacje. Mimo to przygoda na Karaibach jest jedną z najlepszych produkcji o Asasynach, która zadebiutowała na rynku. O tym chce nas poinformować najnowszy filmik, który naprawdę warto zobaczyć.  

Dlaczego warto? Oczywiście nie dla ocen, bo akurat z tymi zapewne zapoznaliście się już kilkanaście dni temu, ale dla wykonania. Muzyka i wybranie odpowiednich scen to prawdziwa pierwsza liga. Nawet teraz, gdy piszę te słowa, w tle mam załączoną tę piosenkę. Idealne połączenie.

Nie wiem, czy włodarze Ubisoftu przed premierą kolejnej gry postarają się o mniejszą ilość materiałów, ale jeśli nawet będą nas chcieli kolejny raz zasypać toną wideo, to liczę na podobny montaż.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z naszą recenzją Assassin's Creed IV: Black Flag - zapraszamy, tekst znajdziecie pod tym odnośnikiem

 

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych