Pierwsze DLC do Grand Theft Auto V zadebiutuje już niedługo

News
2473V
Pierwsze DLC do Grand Theft Auto V zadebiutuje już niedługo
Wojciech Gruszczyk | 25.10.2013, 20:56

Gracie jeszcze w kampanię Grand Theft Auto V? A może rozkoszujecie się w końcu rozgrywkami w GTA Online? Jeśli już powoli kończą się Wam pomysły na zabawę w Los Santos, to musicie uzbroić się w odrobinę cierpliwości! Tytuł już niedługo dostanie pierwszy darmowy dodatek.

Jak podają twórcy DLC o nazwie Beach Bum Pack zaoferuje nowe pojazdy, bronie oraz nowe możliwości upiększania postaci – wszystko będzie dostępne w rozgrywce single player oraz GTA Online. Aktualizacja zaoferuje także nowiutkie, różnorodne misje. Dodatek zadebiutuje na rynku na początku listopada.

Oczywiście gracze nadal wyczekują na kreator misji, który wcześniej został zapowiedziany przez Rockstar. Z najnowszych informacji wynika, że możliwość tworzenia pojedynków Deatmatch, czy też wyścigów zostanie udostępniona do końca jesieni, czyli 22 grudnia.

Podoba mi się takie podejście twórców – w cenie jednej gry dostaliśmy ogromny świat, ciekawą kampanię, interesujące zmagania sieciowe, a teraz jeszcze otrzymamy darmowe dodatki. Pięknie! 

Źródło: własne

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper