Torchlight zmierza na konsole!

Gry
673V
Torchlight zmierza na konsole!
Bartosz Dawidowski | 21.08.2010, 21:17

Lubicie dungeon crawlery w stylu Diablo? Jeśli tak, to mam dla Was znakomitą informację: pecetowe Torchlight już niedługo powinno zawitać na PSN oraz XBL!

Lubicie dungeon crawlery w stylu Diablo? Jeśli tak, to mam dla Was znakomitą informację: pecetowe Torchlight już niedługo powinno zawitać na PSN oraz XBL!xxxxx


Podczas gamescomu pokazano pierwszy trailer Torchlight 2 na PC, ale nie były to wszystkie nowinki związane z tym popularnym dungeon crawlerem. Max Schafer z Runic Games udzielił w Kolonii wywiadu, w którym zdradził, że pierwsza część gry powinna już pod koniec roku stać się dostępna również dla konsolowców:

"Pracujemy nad tym; rozmawiamy z Sony i Microsoftem i chcemy to załatwić szybko" - powiedział deweloper, dodając po chwili: "mamy nadzieję, że gra będzie dostępna do okresu świątecznego".

Pierwsza część Torchlight sprzedała się w ilości ponad 750 tysięcy sztuk, więc konwersja na konsole wydawała się tylko kwestią czasu. Czekamy zatem już na oficjalne wieści o tym dungeon crawlerze, a później na zapowiedź drugiej odsłony w serii (z trybem kooperacji)!

Jesteście ciekawi, jak przedstawia się gameplay Torchlight? Służę pomocą: poniższy filmik z wersji blaszakowej powinien rozwiać większość wątpliwości.
 

 

 


 

Źródło: własne

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper