From Dust – zostań demiurgiem, stwórz cały świat

Gry
817V
From Dust – zostań demiurgiem, stwórz cały świat
Bartosz Dawidowski | 20.08.2010, 18:55

Wczoraj miałem wrażenie, że nie dowiemy się niczego konkretnego o tajemniczej grze twórcy kultowego Another World. Mam jednak miłą informację - pojawił się pierwszy film, prezentujący From Dust w akcji.

Wczoraj miałem wrażenie, że nie dowiemy się niczego konkretnego o tajemniczej grze twórcy kultowego Another World. Mam jednak miłą informację - pojawił się pierwszy film, prezentujący From Dust w akcji.xxxxx


From Dust od początku przypominał stareńkiego Popoulosa. Gra twórcy Another World w istocie należy do tego samego gatunku gier strategicznych, w których wcielamy się w istotę boską - demiurga, który tworzy od pstryknięcia palcem całe łańcuchy górskie, dżungle i jeziora. Skojarzenia z Black & White będą tu więc również jak najbardziej trafne.

Prezentacja technicznych możliwości silnika graficznego From Dust jest bardzo imponująca; od razu rzuca się w oczy wprost rewelacyjne zachowanie wody. Aż dziw bierze, że taki cudo będziemy mogli kupić poprzez PSN i XBL, a nie na fizycznym nośniku, w sklepie!

 

 

Źródło: własne

twoja rodzina jest taka sama?

tak
38%
nie
38%
dziwna rodzina
38%
Pokaż wyniki Głosów: 38

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper