Apokalipsa w ruchu

Gry
967V
Apokalipsa w ruchu
Bartosz Dawidowski | 20.08.2010, 15:48

Rozbo donosił dziś w nocy z gamescomu, że Motorstorm Apokalipsa urywa mózg ze wszystkimi przydawkami. Ale co tam suchy tekst, obejrzyjcie jak nowy Motorstorm prezentuje się w ruchu na materiale filmowym z Kolonii.

Rozbo donosił dziś w nocy z gamescomu, że Motorstorm Apokalipsa urywa mózg ze wszystkimi przydawkami. Ale co tam suchy tekst, obejrzyjcie jak nowy Motorstorm prezentuje się w ruchu na materiale filmowym z Kolonii.xxxxx


Na filmiku widać, że deweloperzy "Apokalipsy" za nic mają sobie wszelkie istniejące przepisy sportowych wyścigów. W nowym Motorstorm panuje wolna amerykanka, wszystkie ruchy dozwolone. Co ciekawe - Rozbo pisał, że przejeżdżając daną trasę kilkukrotnie ciągle działo się coś nowego, nieprzewidywalnego. Skryptowane akcje nie powodują, że do rozgrywki szybko wkrada się schematyczność.

W nowym numerze PSX Extreme (w kioskach 1 września) dowiecie się wszystkich szczegółów na temat tej arcade'owej ścigałki! Tymczasem zapraszam do oglądania i komentowania udostępnionego materiału z gamescom.
 

 

 

Źródło: własne

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper