Tytus Stobiński Tytus Stobiński 29.08.2013 20:32
Bound by Flame gorąco powita także posiadaczy PlayStation 4!
1069V

Bound by Flame gorąco powita także posiadaczy PlayStation 4!

Spiders Studio, deweloper odpowiedzialny za stworzenie wydanego w kwietniu Mars: War Logs, ogłosił, że znajdujące się w fazie produkcji Bound by Flame, wyląduje także na PlayStation 4.

Bound by Flame, to pokazane na targach gamescom, role playing game od francuskiego dewelopera, Spiders studio. Tytuł prezentuje się naprawdę interesująco i osobiście jestem bardzo ciekaw, czy twórcom uda się dotrzymać wszelkich obietnic. Jeśli tak, możemy być spokojni o jego jakość. 

Gra pozwoli nam wcielić się w rolę najemnika, opętanego przez ognistego demona. Jako ofiara jego mrocznego wpływu, gracz ma możliwość przyjęcia nadprzyrodzonych mocy, ofiarowywanych mu przez potwora. Wiąże się to jednak z utratą ludzkiej natury, a z tej ścieżki powrotu już nie ma. Sami zdecydujemy, czy nasze umiejętności zwiększymy za sprawą heroicznych czynów i pomocy niesionej innym, czy też z miejsca poświęcimy duszę diabłu.

Demoniczna moc, ma także wpływ na ciało głównego bohatera. Opierając się na dokonywanych wyborach, gra zaoferuje nam różne scenariusze, które zadecydują o losach herosa. Twórcy zapewniają, że walki w czasie rzeczywistym prezentują się zjawiskowo i dynamicznie.

Na początku przygody w Bound by Flame, sami wykreujemy naszą postać. Zadecydujemy o podstawach jej aparycji oraz płci. W grze zawarto także bogaty system kowalstwa, pozwalający nam na ulepszanie, jak i tworzenie własnego oręża. 


Jak więc widzicie, szykuje się kawał niezłego kodu. Nie otrzymamy zapewne gry wgniatającej nas w fotel, ale ja sam nie pogardzę mrocznym i klimatycznym erpegiem, który umili mi oczekiwanie Wiedźmina 3.

Tagi: bound by flame rpg spider studio