Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.07.2013 10:01
Take-Two chwali się sprzedażą serii GTA; GTA IV z obniżoną ceną
1216V

Take-Two chwali się sprzedażą serii GTA; GTA IV z obniżoną ceną

Grand Theft Auto IV zostało przecenione o połowę na Xbox Live. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować sandboksowej przygody od Rockstar, to teraz jest ku dobra okazja. W ten sposób będziecie mogli dołożyć swoją cegiełkę do rekordowej sprzedaży serii. 

Prezes Take-Two pochwalił się podczas ostatniego spotkania z inwestorami wynikami sprzedaży Grand Theft Auto IV oraz całej gangsterskiej serii. Czwarta odsłona marki rozeszła się w 25 milionach egzemplarzy na PS3, X360 oraz PC. Strauss Zelnick podkreślał, że od czasu premiery GTA IV ilość użytkowników current-genowych konsol Sony i Microsoftu zwiększyła się trzykrotnie, na co znaczący wpływ miała produkcja Rockstar. Wszystkie odsłony serii rozeszły się dotychczas w ilości 125 mln sztuk. Take-Two ma zatem się z czego cieszyć i wypatrywać z wielkim optymizmem premiery Grand Theft Auto V.

Grand Theft Auto IV kupimy w tym tygodniu taniej na Xbox Live. Posiadacze kont GOLD mogą nabyć grę Rockstar za pół ceny (50 zł). Oferta dotyczy również rozszerzenia The Ballad of Gay Tony, za które trzeba wyłożyć 800 MSP.

Tagi: Grand Theft Auto IV Grand Theft Auto V Rockstar take-two