redakcja PPE redakcja PPE 30.07.2013 20:18
Konkurs! - Do wygrania: 5x koszulka z serii Call of Duty lub Prototype 2
973V

Konkurs! - Do wygrania: 5x koszulka z serii Call of Duty lub Prototype 2

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery sierpniowego wydania PSX Extreme, który w kioskach pojawi się 31 lipca, założyciel bloga "Graczem od dziecka" przygotował dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 koszulek z motywem z serii Call of Duty lub Prototype 2, sponsorowanych przez firmę Licomp Empik Multimedia.

Dokładnie jutro, w PSX Extreme #192, pojawi się informacja o dacie trzeciego spotkania dla Graczy z cyklu Pog(R)adajmy. Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Należy przesłać na e-mail: schemat@wp.eu dokładną datę sierpniowego Pog(R)adajmy.

 
Aby umożliwić większej liczbie osób wzięcie udziału w konkursie, przyjmowanie odpowiedzi rozpocznie się 31 lipca o godz. 12:00 i potrwa do 4 sierpnia godz. 23:59. W jaki sposób zostaną wybrani zwycięzcy? Otóż jedna osoba, która jako pierwsza podeślę odpowiedź licząc od godziny 12:00 wygra koszulkę. Następna jedna osoba, która jako ostatnia podeślę odpowiedź czyli do 4 sierpnia godz. 23:59 (jeszcze konkretniej 59 sekund ;) ) również ma zagwarantowane otrzymanie koszulki. Z pozostałych zgłoszeń, 3 koszulki zostaną przyznane na drodze losowej. Koszulki zostaną wręczone zwycięzcom na sierpniowym spotkaniu z cyklu Pog(R)adajmy, które odbędzie się... ;) Natomiast osobom, które z jakiejś przyczyny nie będą  mogły stawić się na naszym spotkaniu, koszulki zostaną przesłane pocztą, po upływie daty zakończeniu trzeciego spotkania.
 
Reasumując, zgłoszenia konkursowe należy przesłać na e-mail: schemat@wp.eu najwcześniej od jutra godziny 12:00 (wcześniejsze e-maile, choć czytane, nie będą brane pod uwagę). W temacie e-maila proszę wpisać: "Konkurs - Graczem od dziecka - Pog(R)adajmy", z kolei w treści odpowiedzi proszę podać datę sierpniowego spotkania z cyklu Pog(R)adajmy, swoje imię i nazwisko oraz miasto, w którym mieszka osoba biorąca udział w konkursie. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia! :)
 
Sponsorem nagrody w konkursie jest firma Licomp Empik Multimedia.

O możliwości wyboru koszulki decyduje kolejność przesyłania zgłoszeń. Pozostałe koszulki będą do zdobycia podczas sierpniowego oraz wrześniowego Pog(R)adajmy.
** GameBoy Color żółty nie jest przedmiotem nagrody, na zdjęciu służy jedynie celom wizualnym ( ;) )

Nadawca: Graczem od dziecka
Nagroda: 5x koszulka z serii Call of Duty lub Prototype 2
Termin: od 31.07.2013 godz. 12:00 do 04.08.2013 godz. 23:59

Organizatorem konkursu jest blog Graczem od dziecka
 

Tagi: konkurs PSX Extreme