Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2013 14:10
W Destiny możemy unikać sieciowego strzelania
534V

W Destiny możemy unikać sieciowego strzelania

Chociaż najnowsza produkcja Bungie zapowiada się na wyśmienity FPP dla fanów sieciowego strzelania, to na oficjalnej stronie amerykańskiego studia pojawiła się dobra wiadomość dla fanów single player. Gracze będą mogli rozkoszować się grą w samotności.

Twórcy ciągle dostają wiele pytań o rozgrywkę solo – gracze chcą wiedzieć, czy w trakcie samotnej rozgrywki będzie można cieszyć się tą produkcją w równie wielki sposób, jak podczas sieciowej zabawy. Odpowiedź oczywiście mogła być tylko jedna – Bungie stara się, aby każdy gracz, niezależnie od preferowanego stylu gry, mógł przeżyć tę wyjątkową historię w odpowiedni sposób.

Sytuacja jest bardzo prosta – w ostatnim czasie wielokrotnie powstawały pozycje, w których podstawowym składnikiem był multiplayer, jednak autorzy zawsze pamiętają o indywidualistach. Sam ostatnio przeżyłem przygodę z Soul Sacrifice i choć znam kilka osób, które ukończyło ten tytuł nie łącząc się z serwerami Sony, to dla mnie podstawą były sesje z innymi graczami. Wspólne siekanie potworów oraz zabijanie bossów daje mi o wiele więcej radości niż używanie broni będąc offline.

Destiny pojawi się na aktualnej oraz nadchodzącej generacji w 2014 roku.

Tagi: