Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.07.2013 20:26
Dużo materiałów z rozgrywki sieciowej Assassin’s Creed IV: Black Flag
2920V

Dużo materiałów z rozgrywki sieciowej Assassin’s Creed IV: Black Flag

Jesteście fanami serii Assassins Creed i rozkoszowaliście się sieciowymi wyzwaniami w poprzednich odsłonach? Ta wiadomość na pewno Was ucieszy! Redaktorzy VG247 dorwali się do Assassin's Creed IV: Black Flag i rozegrali kilka pojedynków online. Jako, że są bardzo sympatycznymi ludźmi, to przygotowali miłą dla oka zapowiedź tego trybu. Dodatkowo Ubisoft opublikował kilka czadowych screenów, grafik koncepcyjnych i inspiracji… Jest błogo!

Już na samym początku jesteśmy świadkami nowego trybu – drużyny dwuosobowe muszą bronić lub atakować skrzynki oponentów. Wygląda to ciekawie, ale trzeba przyznać, że rozgrywka w zasadzie nie różni się znacząco od tej, którą mogliśmy zobaczyć w Assassin's Creed III. Jest dobrze - musimy unikać rywali, szukać innych, mordować, a uciekamy siadając na ławce ;). Bardzo interesująco prezentuje się zabijanie zespołowe, sekwencje mają ten charakterystyczny dla serii klimat i wyglądają świetnie.

Polska premiera najmłodszego dziecka od Ubisoft Montreal odbędzie się już pierwszego listopada. Patrząc na różne screeny, oglądając filmiki, czytając newsy, wiem jedno – nie możemy oczekiwać od tego tytułu rewolucji, ale jednocześnie zadaję sobie pytanie, czy ta seria potrzebuje drastycznych zmian? Chyba nie. Twórcy zmieniają otoczenia, serwują nam ciekawe fabuły, podkręcają tryb multi i mi to wystarcza. A Wam? Czekacie na Assassin's Creed IV: Black Flag, czy jesteście już znudzeni przygodami Assasynów? 

Na zakończenie odsyłam Was do dużej galerii - wymalowana białą farbą postać prezentuje się świetnie!

Tagi: Assassin's Creed IV: Black Flag Ubisoft Montreal