Tytus Stobiński Tytus Stobiński 25.07.2013 16:34
Bloodmasque, nowe rpg od Square Enix ląduje dziś w appstorze
1810V

Bloodmasque, nowe rpg od Square Enix ląduje dziś w appstorze

Dziś na sieciowy rynek apple trafia nowe rpg od Square-Enix. Są wampiry, jest krew, a wszystko to w otoczeniu paryskich uliczek. Pytanie tylko, czy warto?

Bloomasque, bo tak zwie się nowa gra japońskiego dewelopera, pozwala nam zmierzyć się z tajemniczą, wampirzą sektą. Historia opowiedziana w grze, osadzona została w XIX-wiecznym Paryżu

Finezja kontroli - Przeprowadzaj dokładne ataki za pomocą ekranu dotykowego, do którego Bloodmasque został w pełni przystosowany od początku.

Spektakularność - Piękno Unreal Engine zaskakuje na każdym kroku, wyciskając ostatnie soki z potężnego urządzenia jakim jest iPhone. Ostre tekstury i przygrywająca w tle orkiestra, sprawia że Bloodmasque, to najwyższym poziom wykonania.

Personalizacja - Użyj swojego zdjęcia byś mógł codzień oglądać, jak zwalczasz kolejne wampiry. Dodaj jedną z wielu fryzur, groźny wyraz twarzy i zostań prawdziwym łowcą tych mrocznych bestii.

Kompania Braci - Rekrutuj dodatkowych łowców, stworzonych przez innych graczy i walcz razem z nimi.

Długowieczność - Tak jak wampiry, tak i nasza gra ma zapewniony długi żywot. Ponad 20 godzin rozgrywki i wiele, wiele możliwości rozwoju. Wszystko to w BloodmasqueBloodmasque wylądował na appstorze w cenie £4.99/€5.99. Jacyś chętni?

Tagi: Apple appstore iphone Square Enix