Tytus Stobiński Tytus Stobiński 24.07.2013 20:29
Nowe możliwości zaklęć w Wiedźminie 3
870V

Nowe możliwości zaklęć w Wiedźminie 3

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że Wiedźmin 3: Dziki Gon, będzie tytułem z najwyższej, światowej półki. Kolejne, napływające do nas informacje zdają się nas tylko utwierdzać w tym przekonaniu.

W rozmowie na łamach serwisu Click, Maciej Szcześnik ze studia CD Projekt Red, opisał nam jedną z nowinek jaką wprowadzi Wiedźmin 3. System rozwoju magicznych znaków.

"W pierwszych momentach rozgrywki, Geralt będzie miał do dyspozycji 5 znaków. To jednak nie wszystko, ponieważ wraz z Wiedźminem 3, wprowadzamy do naszej gry nowy system ulepszania zaklęć. Każdy ze znaków posiada swoją alternatywną wersję, do którego dostęp dostaniemy wraz z rozwojem postaci. Nie są to jednak zwykłe, mocniejsze wersję znanych już czarów.

Spójrzmy na przykład na Aard. Podstawowa wersja tegoż znaku, przewraca wybranego przez nas oponenta za pomocą kinetycznej fali uderzeniowej. Jego ulepszona wersja, pozwala na przewrócenie wszystkiego wokół, dając nam tym samym nowe możliwości taktyczne. Podobne możliwości, otrzymamy każdy z pięciu znaków"

 

Tagi: CD Projekt RED ps4 rpg wiedźmin 3 xone