Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.07.2013 19:02
Turn 10 tłumaczy powód dla którego warto pozostać online przy Forza Motorsport 5
689V

Turn 10 tłumaczy powód dla którego warto pozostać online przy Forza Motorsport 5

Forza Motorsport 5Choć w Forza 5 zagramy nawet bez połączenia internetowego, nie oznacza to, że można otwierać szampana. Pojawia się bowiem małe ale.

Jak poinformował przedstawiciel studia Turn 10, spora część trybu kariery oparta jest o zawartość dodatkową, jaką jednorazowo należy pobrać po zalogowaniu się do usługi Xbox Live. Jeżeli tego nie uczynimy, to zagramy, ale w bardzo okrojoną wersję sztandarowego racera na konsolę Microsoftu. 

"Kiedy nie połączysz się z internetem, nie zablokujemy Twojej kopii gry. Jednak wszelkie trasy stworzone są w taki sposób, by czerpały jak największe korzyści z dodatkowej zawartości Forzy 5. W przeciwieństwie do poprzednich części i dodatkowych tras, teraz pliki do pobrania, to m in. większe możliwości w trybie kariery itp, itd."

Wygląda więc na to, że ktoś z góry nam mówi "niee, teraz nie potrzebujecie już łącza do grania...", a piętro niżej odzywa się głos "...do grania w demo".

Czekacie na nową Forze? Takie wymogi zmieniają wasze nastawienie do tego tytułu, czy też po prostu chcecie wsiąść za cyfrowe 4 kółka i zwolnić ręczny?

Tagi: forza 5 Microsoft turn 10