Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.07.2013 19:06
Dłuuuga lista pomocników z Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
2406V

Dłuuuga lista pomocników z Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Dostaliśmy sporych rozmiarów listę istot i osób, które w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn będą służyły nam pomocną dłonią. Poznajcie historię każdego z nich.

Jeżeli czekacie na Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, zapewne śledzicie większość informacji związanych z multiplayerowym Finalem. Po kilku paczkach nowych screenshotów, twórcy podkręcają ciśnienie związane z ich grą i pokazują nam ekipę A Realm Reborn.


Manfilia - kobieta, której łagodne oczy i delikatne spojrzenie starają się zakryć żelazną determinację. Manfilia, stara się odnaleźć bohatera, który doprowadzi do ładu i pokoju w krainie.

Thancred - Bard i łowca snów, często spotykany podczas swych licznych wędrówek po bezkresach Thanalan. Thancred nigdy nie przepuści okazji, by oczarować swym urokiem piękne damy. Uważajcie jednak, pod tą wymuskaną otoczką kryje się wiele tajemnic, z czego jedna to świetne władanie sztyletem.

Yda - młoda kobieta świetnie wyszkolona w walce wręcz. Zawsze widywana w obecności swojego towarzysza, Papalymo. Choć prowadzi na pozór beztroski tryb życia, bardzo dużo uwagi poświęca walce i zawsze stanie w obronie przyjaciół.

Papalymo - całkowite przeciwieństwo Ydy. Niejednokrotnie potrafi zrazić do siebie, za sprawą typowego dla jego rasy cynizmu. 

Y`shtola - ten piękny i enigmatyczny Miqo`te, jest widywany przez ludzi gdy przemierza tereny La Noscea. Dzięki opanowaniu starożytnych języków i umiejętności, stanowi dużo większe zagrożenie niż typowy podróżnik.

Louisoix - wiekowy, już były przywódca Kręgu Wiedzy. Społeczności uczonych z dalekiej północy Sharlayan. Za sprawą Siły Dwunastu, stara się opóźnić tragiczne nadejście 7 Umbral Ery. Zniknął pośród oślepiającego blasku rytuałów i słuch o nim zaginął.

Urianger - mędrzec Elezen i uczony proroczych nauk. Urianger był jednym z pierwszych, którzy zwrócili uwagę Eorzan na niebezpieczeństwa jakie czyhają za sprawą 7 Umbral Ery. Dawniej, w czasach Kręgu Wiedzy, znany był ze swoich heroicznych wypraw i czynów.

Alphinaud & Alisae - pewny siebie młody człowiek i jego bliźniacza siostra. Pomimo kolejnych lat, tych dwoje wciąż wspiera siebie nawzajem.

Cid - genialny inżynier magitek. Cid nan Garlond uciekł ze swojej rodzinnej wioski Garlemald wprost na równiny Eorzei, gdzie założył hutę swojego imienia. Uświadamia ludziom, że są w stanie walczyć z imperialnym zagrożeniem, dla którego sam kiedyś służył.

Tagi: final fantasy xiv jrpg mmorpg Square Enix