Tytus Stobiński Tytus Stobiński 10.07.2013 12:51
O tym czemu Razer nie wydaje swoich urządzeń na PlayStation 3
1700V

O tym czemu Razer nie wydaje swoich urządzeń na PlayStation 3

Sprzęt marki Razer, to jedne z najlepiej rozpoznawalnych i szanowanych urządzeń dla profesjonalnych graczy, jakie znaleźć możemy na rynku. Czemu więc firma konsekwentnie omija platformę Sony? 

Na to pytanie zdołał nam odpowiedzieć sam założyciel marki Razer, Min-Liang Tan. Poprzez swojego twittera Tan pochwalił się swoimi przemyśleniami co do PlayStation 3 i wytłumaczeniem dla którego nie zamierza tworzyć akcesoriów pod sprzęt Sony. Ów powód, jest dość...osobisty? Twórca uważa, że PS3 nie należą się dodatki jego firmy, ponieważ sam spędza przed tą konsolą niewiele czasu, a że jest graczem, to wie co graczom dać należy.

Zaczęło się od spokojnej informacji o The Last of Us...By potem odpowiedzieć na jeden post i tym samym zahaczyć o temat braku sprzętu Razera na PS3:...kontynuując:A międzyczasie wdając się w dyskusję z innym czytelnikiem:W pewnym momencie jednak, Min-Liang Tan zauważył, że temat nieco wychodzi poza potrzebny obszar i podsumował wszystko jednym twittem:A Wy chcielibyście otrzymać pada zaprojektowane przez Razera, czy może wysłużony Dualshock to najlepsze rozwiązanie, bez konieczności wydawania dodatkowego grosza?

Tagi: akcesoria ps3 Razer sony