Tytus Stobiński Tytus Stobiński 10.07.2013 11:54
Nadjechało nowe DLC do GRIDA 2, warto kupić?
771V

Nadjechało nowe DLC do GRIDA 2, warto kupić?

Świeżo wydany GRID 2, doczekał się kolejnego dodatku. Ten, choć co prawda nie kipi dodatkową zawartością, potrafi zainteresować tym co ma.

Drift Pack, bo tak właśnie nazywa się wydane dziś DLC do najnowszej ścigałki Codemasters, pozwoli nam spróbować swych sił w drifcie za sprawą 4 nowych wózków. Dostaniemy naprawdę mocno podrasowane auta stworzone z myślą o tej konkurencji w świecie wyścigów. 

Poniżej lista dostępnych aut oraz zajawka add-ona:

Daijiro Yoshihara Nissan 240sx - Daijiro 'Dai' Yoshihara za sprawą tego auta zwyciężył w  Formula Drift Championship w 2011 roku.

Team Orange Mitsubishi Evo - Skonwertowany z 4WD do FWD, dzięki czemu jego waga to tylko 1290kg, a silnik 2.3 litra wraz z częściami Jun Auto tylko dopełnia całość. Tym cackiem jeździł menadżer Ebisu Circuit, Nobushige Kumakubo.

Chevrolet "Tyler McQuarrie" Camaro - Zawdzięcza swoją moc zasilaniu poprzez COPO LS-7 V8. Był używany podczas Formuły D przez Tylera McQuarriego.

NOS Energy Nissan 370Z - Waży jedyne 1297kg i ma w sobie potężny silnik V8 VK56. Był używany przez Chrisa Forsberga, jednego z najbardziej zasłużonych kierowców w historii Formula Drift
Dodatek jest już dostępny i kosztuje odpowiednio 480 Microsoft Points na Xbox Live oraz 3.99 € i 5.99 $ na PlayStation Network.

Tagi: Codemasters dlc GRID 2