SKLEP
Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.06.2013 17:20
Zobaczcie jak prezentuje się interfejs PlayStation 4
1574V

Zobaczcie jak prezentuje się interfejs PlayStation 4

Kampania reklamowa nowego next-gena Sony ruszyła pełną parą, a japoński koncern co i rusz stara się nam udowodnić, że zakup następczyni chlebaka to najlepszy wybór w te święta. Zobaczcie jak bardzo zmieni się interfejs PlayStation.

Na nowym filmiku prezentującym interfejs w nowym PlayStation 4, Sony pokazuje nam wideo rozmowy, wiele możliwości pobierania oraz społecznościowe funkcje nowego oprogramowania.

Właściciele PlayStation 4 będą mogli udostępniać porady dotyczące trudnych etapów gier poprzez zamieszczenie odpowiedniego filmiku z rozgrywki. Wiadomości będą teraz wyświetlane na bieżąco podczas gry, dzięki temu w każdej chwili może skorzystać z pomocy. Do samej klawiatury zaimplementowano automatyczne wstawianie słów, znane posiadaczom smartfonów. Pojawi się również możliwość zarządzania PSN z poziomu telefonu.

Co jednak najważniejsze, wideo pokazuje, że Killzone: Shadow Fall będzie można kupić bezpośrednio z poziomu konsoli, a nawet wybrać kolejność pobrania trybów gry (single oraz multiplayer). Ciekaw jestem czy, ta możliwość będzie dotyczyć wszystkich tytułów. Pożyjemy, zobaczymy - jak to mawiają.


Spójrzcie sami jak prezentuje się ta strona PlayStation 4.Premiera już w te święta. Wiecie co wyląduje pod choinką?

Tagi: ps4 sony

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme