SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 11.06.2013 05:08
Sony dissuje Microsoft - PS4 wolne od opłat za używki, bez restrykcji sieciowych i tańsze!
3107V

Sony dissuje Microsoft - PS4 wolne od opłat za używki, bez restrykcji sieciowych i tańsze!

Stało się. Sony długo trzymało nas w niepewności, ale wystarczyło kilka słów wypowiedzianych przez Jacka Trettona, by doprowadzić publiczność do szału. Japoński gigant nie ma zamiaru blokować używek, a co więcej, nie będzie wymagał od nas stałego połączenia z Siecią!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Na PS4 zmierza blisko 140 produkcji. Ponadto nie będziemy musieli w żaden sposób weryfikować naszych poczynań, a co za tym idzie, aby zagrać w ulubione gry, nie zostaniemy zmuszeni do logowania się w Sieci raz na 24 godziny. Dalej jest jeszcze lepiej. Sony nie omieszkało przy tej okazji wbić szpili konkurencji tworząc taki oto filmik. Cóż - trafili w sedno.


Wszystkie osoby, które mają wykupioną subskrypcję na PS Plus, będą mogły korzystać z przywilejów również na PS4. W momencie startu PS4 abonenci PS Plus dostana w gratisie dostęp do DriveClub: PS Plus Edition. Co więcej, usługa w dalszym ciągu będzie gwarantowała nam co miesiąc nowe, darmowe gry. W przypadku Ps4 będzie to jedna produkcja miesięcznie.
 
Na koniec chyba najbardziej istotna dla graczy wiadomość. PlayStation 4 zadebiutuje w tegorocznym okresie świątecznym w cenie 399 dolarów w USA i 399 EURO w Europie. Jak to się ma do 499 dolarów, które trzeba będzie zapłacić za Xboksa One? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami. 

 

Tagi:

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme