Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 09.08.2010 14:00
Krzysztof Ibisz w Start the Party!
1238V

Krzysztof Ibisz w Start the Party!

Wczoraj otrzymaliśmy info od SCEP o lokalizacjach nadchodzących tej jesieni na PS3 i PSP - od dzisiaj zaczynają pojawiać się konkrety. Wszystkie gry na PS Move posiadać będą pełną polską wersję językową (dubbing) - a jako pierwszy wokal ujawnił się Krzysztof Ibisz!xxxxx

 

SCEP obiecało nam rozpoznawalnych, polskich celebrytów - i oto jeden z nich. Mieliśmy Jarosława Boberka i Piotra Gąsowskiego w roli Buzza - zobaczymy jak poprowadzi nam domową imprezkę z wykorzystaniem PlayStation Move Krzysztof Ibisz. Oto pełna treść dzisiejszej informacji prasowej od SCEP:

 

"Krzysztof Ibisz rozkręca imprezę w grze Start the Party!
__________________________________________________________________________
Warszawa, 9 sierpnia 2010.

Już we wrześniu Krzysztof Ibisz zaprosi nas do udziału w nowej, spektakularnej zabawie dla całej rodziny - Start the Party! to wyjątkowo rozrywkowa gra, którą będzie prowadził i komentował najpopularniejszy polski prezenter telewizyjny. Energiczny, zabawny i tryskający energią Krzysztof Ibisz sprawi, że Start the Party! będzie wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Krzysztof Ibisz jest kolejną polską gwiazdą, która uczestniczy w lokalizacji najnowszych gier na PlayStation. Wkrótce ujawnione zostaną kolejne znane nazwiska, które pracowały nad premierowymi tytułami.

"PlayStation znane jest z najlepszej jakości gier i unikalnych doznań, dlatego przygotowując premierę polskiej wersji Start the Party! od razu pomyśleliśmy o zaproszeniu do udziału Krzysztofa Ibisza - to idealny prowadzący dla tej zwariowanej i wciągającej gry. Swoją spontanicznością i humorem na pewno wciągnie do zabawy wiele osób" - mówi Krzysztof Papliński, Product Manager SCE Polska.

W Start the Party! możesz zobaczyć siebie na ekranie w serii szybkich i beztroskich gier imprezowych, z których radość czerpać może cała rodzina - użyj nowego kontrolera ruchu PlayStation Move, aby manipulować całą masą powiększonych przedmiotów - packą na muchy, kilofem czy wielką szczoteczką do zębów. Dziel się zabawą, zapraszając aż trzech graczy do gry przy użyciu jednego kontrolera ruchu. Weź udział w serii zwariowanych wyzwań z mieczami, młotami, spinkami do włosów i wiatrakami! Wybieraj spośród kilkudziesięciu różnych aktywności i już we wrześniu zacznij zabawę na całego!"

 

 

Biorąc pod uwagę rodzaj gry, wybór wydaje się jak najbardziej trafiony. Inną sprawą są oczywiście Wasze osobiste odczucia co do wzmiankowanego pana. Kto następny pokaże się w szeregach gwiazd SCEP?

Tagi: lokalizacja polska SCEP start the party!

Nie przegap