Operation Flashpoint: Red River również na PS3

Gry
581V
Operation Flashpoint: Red River również na PS3
Bartosz Dawidowski | 07.08.2010, 07:50

W zeszłym tygodniu pojawiła się na PPE pierwsza zapowiedź nowej odsłony Operation Flashpoint. Teraz pora na kolejną, oficjalną dawkę informacji od Codemasters.

W zeszłym tygodniu pojawiła się na PPE pierwsza zapowiedź nowej odsłony Operation Flashpoint. Teraz pora na kolejną, oficjalną dawkę informacji od Codemasters.xxxxx


Tydzień temu pewne było tylko to, że gra pojawi się na rynku w 2011 roku, na X360. Teraz wiadomo już na pewno, że właściciele PS3 dostaną swoją wersję Operation Flashpoint: Red River w tym samym okresie.

Zrębem rozgrywki w Red River ma być online'owy tryb kooperacji dla czterech graczy:

"Operation Flashpoint jest budowane wokół idei czteroosobowego co-opa online, połączonego z mocną narracją , nowymi przeciwnikami i scenariuszami walki, co daje gameplay, który zanurzy graczy w rzeczywistości wojennej, jak nic, co znaliśmy dotychczas" - powiedział Sion Lenton, reżyser całego przedsięwzięcia.

Po tym jak grupa twórców wybitnej, pierwszej części Operation Flashpoint, zrezygnowała ze współpracy z Codemasters (i poszła własną drogą, tworząc pecetową Armę) mam poważne wątpliwości, co do zapowiadanej wysokiej jakości OF: Red River. Przypomnę tylko, że druga odsłona serii, czyli Dragon Rising, nie była już tworzona przez Bohemian Interactive Studio.

Poniżej cztery pierwsze wizje artystyczne, które mają być celem graficznym dla deweloperów.
 

 

 

 

 

Źródło: własne

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper