Roger Żochowski Roger Żochowski 15.02.2013 09:03
Piątki z PS Vita - MotorStorm RC + 25 DLC
564V

Piątki z PS Vita - MotorStorm RC + 25 DLC

Czas na kolejne polowanie. Tym razem czeka na Was kolejne DLC do gry LittleBigPlanet (Beaker costium) oraz pełna wersja gry MotorStorm RC. Jak co tydzień gorąco zapraszamy do zabawy!

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 25 kodów na dodatki oraz jedna większa produkcja. Kody na DLC będziemy rozdawać, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 11:00Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku MotorStorm RC zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych).

 

 

 

25 x DLC do LittleBigPlanet (Patapon Beaker)

 


W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 25 kodów na DLC do do LittleBigPlanet (Beaker costume). Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 11:00.

 

 

Kod na pełną wersję MotorStorm RC

 

 

Odnajdźcie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Pierwsza osoba, która prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzona pełną wersją gry MotorStorm RC.

Tagi: konkurs piątki z ps vita playstation vita