Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 29.01.2013 20:13
Wei Shen jako Małpi Król
2520V

Wei Shen jako Małpi Król

Przedwczoraj informowaliśmy o ofercie PlayStation Plus na luty. Chwilę później mogliśmy zobaczyć nowe stroje dla głównego bohatera Sleeping Dogs, które będą dostępne w grze. Teraz czekają na nas kolejne, jeszcze ciekawsze kostiumy wraz z dodatkami.

xxxxx

 

W październiku ubiegłego roku, fani Sleeping Dogs mogli głosować na nowy strój dla bohatera gry. Najwięcej głosów zdobył kostium Sun Wùkong, bardziej znanego jako Małpi Król. Jest to główna postać Journey to the West, Chińskiej powieści z czasów dynastii Ming.

 

W skład stroju wchodzą:

 

  • - The Monkey King outfit - strój Sun Wùkong. Nosząc to ubranie, Wei dostanie 50% bonusu do zadawanych obrażeń.
  •  
  • Golden-banded staff (Rúyì Jingu Bàng) - jest to złota broń, która według opowieści mogła zmieniać swój rozmiar. W momencie kiedy była nieprzydatna, broń zmniejszała się. W momencie walki, stawała się tak duża, jak wymagała tego dana sytuacja. Podobnie będzie w grze - w trakcie walki broń będzie się pojawiała, w momencie spoczynku - znikała.
  •  
  • - Motocykl - w Journey to the West, Sun Wùkong opanował technikę podróżowania na chmurach (Jindouyún). Dawało to możliwość przemieszczenia się o 54,000 km w jednym skoku. Twórcy uznali, że dla Weia to zbyt dużo. Za to bohater dostanie motocykl, który będzie... otoczony chmurami. Powinno wystarczyć.

 

Całość powinna dziś się ukazać na Xbox Live (160 MSP) oraz jutro (30.01) na PSN (€1,49). Twórcy szykują się na falę nowych graczy dzięki PS+? 

Tagi: sleeping dogs United Front Games