Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 24.01.2013 23:58
Tryb online w Luigi's Mansion: Dark Moon
490V

Tryb online w Luigi's Mansion: Dark Moon

O trybie wieloosobowym w Luigi's Mansion: Dark Moon wspominało się już od pewnego czasu, ale szczegółów nie znaliśmy. Nie wiadomo było np. z czym to się w ogóle je i czy zagramy przez sieć. Dziś poznaliśmy odpowiedź na oba te pytania (film w rozwinięciu).

xxxxx

Okazało się, że kanadyjskie studio Next Level Games, developer gry, pomyślało o wszystkim. Będzie multiplayer lokalny, online i download.

 

Tryb wieloosobowy ogólnie polega na wspinacze na szczyt tzw. scarescrapera, wieży z losowo generowanymi piętrami. Możemy sobie wybrać 'budynek' z 5, 10, 25 lub niekończącą się liczbą pięter (co pięć czeka na nas boss), które da się przechodzić na trzech stopniach trudności (normal, hard, expert).

 

W zaprezentowanym dziennikarzom Hunter Mode rzecz polega na tym, by oczyścić piętro z duchów. Grać mogą maksymalnie cztery osoby, a ciekawe rozwiązanie polega na tym, że chcąc wyrobić się przed końcem czasu będziemy musieli niekiedy machnąć ręką na rywalizację (polegającą na zbieraniu monet). Komuś może np. spaść na głowę wazon eliminując go z polowania, więc dopóki mu nie pomożemy potencjał grupy będzie mniejszy. Z myślą o taktykach (to tak a propos potencjałów) przygotowano nawet dokładniejsze statystyki.

 

Poniżej możecie obejrzeć krótką zajawkę prezentującą tryb multi. Europejska premiera Luigi's Mansion: Dark Moon odbędzie się w marcu.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: 3ds Next Level Games Nintendo