Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 22.01.2013 15:02
Kolekcjonerska edycja The Last of Us [UPDATE]
2200V

Kolekcjonerska edycja The Last of Us [UPDATE]

Co prawda Naughty Dog nie wspominało dotychczas o specjalnym wydaniu The Last of Us, ale śmiało możemy założyć, iż włoski Amazon wyrwał się nieco przed szereg i ujawnił właśnie zawartość kolekcjonerskiej edycji najnowszej gry Psiaków. Ta składa się z szeregu fantów, w tym naklejek, którymi przyozdobimy PlayStation 3 i DualShocka. [UPDATE] Już oficjalnie.

xxxxx

 

Wyceniona na 89.99 Euro edycja zawiera metalową butelkę na wodę z logiem gry, miesięczną subskrypcję PlayStation Plus, wspomniane naklejki, którymi odmienić można wygląd swojej konsoli i pada oraz DLC w postaci pakietu "Sight and Sounds" składającego się z dynamicznego tematu, awatarów obojga bohaterów i oficjalnej ścieżki dźwiękowej.

 

Teraz nic, tylko czekać na oficjalne potwierdzenie istnienia kolekcjonerki przez Sony. Skusilibyście się na nią? 

 

[UPDATE]

 

Minęło kilka godzin i mamy oficjalny komunikat Sony, wedle którego edycja specjalna The Last of Us ukaże się 7 maja br. w dwóch wersjach - Edycji Joel i Edycji Ellie. W środku znajdziemy następujące bonusy, które w przedbiegach odstawiają zestaw opisany dziś przez włoski Amazon:

 

Miniartbook The Last of Us, zawierający wspaniałe szkice, które nadały końcowy kształt rzeczywistości przedstawionej w grze.

 

The Last of Us: American Dream, część pierwsza - pierwszy z serii komiksów, opowiadających historię Ellie, przygotowanych w ramach współpracy z wydawnictwem Dark Horse. Z myślą o fanach, którzy zakupią edycję specjalną gry, autorzy przygotowali unikalną okładkę.

 

Ekskluzywny plakat kolekcjonerski przedstawiający odpowiednio postać Ellie lub Joela.

 

Skórka dla kontrolera DUALSHOCK®3 z postacią Joela lub Ellie, w zależności od wybranej edycji.

 

Pakiet Przetrwanie, a w nim:

Premie do trybu wieloosobowego:

- dodatkowe PD,

- wzmocnienie walki wręcz,

- waluta do wydania w grze,

- przedmioty do stylizacji postaci.

 

Dodatkowe skórki Joela i Ellie, dostępne po ukończeniu trybu dla pojedynczego gracza.

 

Pakiet Widoki i Dźwięki:

- Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry stworzona przez wielokrotnie nagradzanego (m.in. Oscarami, Złotym Globem, nagrodami Grammy) Gustavo Santaolallę.

- Dynamiczny motyw dla systemu PS3®.

- Awatary sieci PSN: Zimowi Joel i Ellie.

 

Kupon z kodem umożliwiającym pobranie skórki Joela lub Elliedla Sackboya z LittleBigPlanet™, w zależności od wybranej edycji.
 

Tagi: Naughty Dog the last of us