Roger Żochowski Roger Żochowski 18.01.2013 12:22
Piątki z PS Vita: 25 gier do wygrania!
767V

Piątki z PS Vita: 25 gier do wygrania!

Gotowi na kolejne polowanie? Tym razem czeka na Was aż 25 gier. Do zgarnięcia są 24 kody na Table Top Tanks i jeden na MotorStorm RC.

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będą to 24 kody na Table Top Tanks oraz jedna, duża gra. Kody na Table Top Tanks będziemy rozdawać co godzinę, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 13:00. Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku MotorStorm RC zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych).

 

24 x Table Top Tanks (AR)

 W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 25 kodów na Table Top Tanks, nowy tytuł wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość. Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 13:00.

 

Kod na pełną wersję MotorStorm RC

 

 

Odnajdźcie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Pierwsza osoba, która prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzona pełną wersją gry MotorStorm RC.

Tagi: