Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 12.01.2013 12:03
RE: Revelations na PS3 i X360 niemal pewne
1088V

RE: Revelations na PS3 i X360 niemal pewne

Pod koniec listopada pojawiła się świetna informacja, według której ekskluzywne dla 3DS-a Resident Evil: Revelations może ukazać się na PS3 i Xboksa 360. Dzięki informacjom, do jakich dotarło exophase, wiemy już, jakie osiągnięcia otrzyma produkcja Capcomu oraz z jakim podtytułem wyjdzie na stacjonarne konsole.

xxxxx

Resident Evil: Revelations - Unveiled Edition - tak brzmieć ma pełny tytuł bardzo dobrze ocenionego interquela, którego akcja osadzona została przed wydarzeniami z Resident Evil 5. W ostatnim Hyde Parku Roger napisał, iż tytuł ten kontrowersyjną "szóstkę" zjada na śniadanie, a dzięki podkoksowanej wersji na PS3 i X360, odsłonę tę doceni znacznie większa grupa graczy.

 

Na tę chwilę nie wiemy niestety, w jakiej formie Unveiled Edition zostanie wydane, oraz jakie nowości, oprócz poprawionej oprawy graficznej i trofeów / osiągnieć, otrzyma wersja na domowe maszynki. Pewne jest natomiast to, że 3DS-a zakupi trochę mniej osób, gdyż RE: Revelations z pewnością było głównym argumentem dla fanów słynnej serii, aby nabyć handhelda Nintendo. Pozostaje nam już tylko poczekać na ostateczną, oficjalną zapowiedź przez Capcom lub Famitsu. Poniżej lista osiągnięć, do jakich dotarł serwis exophase:

 

 

Tagi: