redakcja PPE redakcja PPE 12.01.2013 00:46
Wystartowały spotkania Vitowców
992V

Wystartowały spotkania Vitowców

Czym są Spotkania Vitowców? To comiesięczna impreza dla posiadaczy najnowszego handhelda Sony – PlayStation Vita. W przyjemnej atmosferze, w dojrzałym towarzystwie można wyzwolić wewnętrzne „dziecko” i porozmawiać o konsoli, grach, życiu.

xxxxx

 

Informacja prasowa:

 

 

U nas nie liczy się ile masz lat, jakiej jesteś płci, wyznania i zapatrywań politycznych. Jeśli uważasz podobnie jak my, że Vita to pierwsza konsola o tak dużym nacisku położonym na interakcje z innymi graczami i jeśli chcesz poznać osoby, które do tej pory były tylko avatarami na skanerze NEARa to wpadnij, nie pożałujesz. Zwłaszcza, że na każdym spotkaniu do wygrania są liczne ciekawe nagrody związane z konsolą.

 

 

VI Spotkanie Vitowców w Katowicach
Data: 19.01.2013 (sobota)
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Godzina zakończenia: brak
Miejsce: Biała Małpa, ul. 3 Maja 38

 

 

I Spotkanie Vitowców w Warszawie
Data: 26.01.2013 (sobota)
Godzina rozpoczęcia: 15:00
Godzina zakończenia: brak
Miejsce: PUB7, Pl. Konstytucji 4

 

Uwagi dla uczestników:
- Uczestnicy spotkań muszą mieć ukończone przynajmniej 17 lat
- Spotkania Vitowców są darmowe, ale kawa/herbata/alkohol w lokalach już nie
- Uczestnicy Spotkań powinni posiadać ze sobą konsolę PS VITA
- Konsola PS VITA powinna mieć zainstalowaną wersję demo Super Monkey Ball Banana Splitz
Pamiętajcie o zabraniu konsoli – będziecie jej potrzebowali do konkursów z nagrodami. Dyscypliną na styczniowych spotkaniach będzie Super Monkey Ball Banana Splitz. Obecni na spotkaniu podejmą dwie próby zdobycia jak najlepszego wyniku w grze w trybie „Beginner” przy użyciu sterowania „Motion Sensor”. Wygrywają osoby z najwyższym wynikiem całkowitym po przejściu 3 poziomów w grze.

 

Chcecie wpaść?  Wyślijcie wiadomość na PSN ID organizatora (MorfiTM) z waszym imieniem, wiekiem oraz miastem w którym nas odwiedzicie (Katowice lub Warszawa). Wszelkie informacje znajdziecie na lub na Facebooku imprezy.

Tagi: imprezy playstation vita