Roger Żochowski Roger Żochowski 11.01.2013 11:28
Piątki z PS Vita - MotorStorm RC + 25 DLC
507V

Piątki z PS Vita - MotorStorm RC + 25 DLC

Gotowi na kolejne polowanie? Tym razem czeka na Was DLC do gry LittleBigPlanet oraz dwie pełne wersje MotorStorm RC. Jak co tydzień gorąco zapraszamy do zabawy!

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 25 kodów na dodatki oraz jedna większa produkcja. Kody na DLC będziemy rozdawać, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 13:00Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku MotorStorm RC zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych).

 

 

 

25 x DLC do LittleBigPlanet (Beaker costume)

 


W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 20 kodów na DLC do do LittleBigPlanet (Beaker costume). Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 13:00.

 

 

Kod na pełną wersję MotorStorm RC

 

 

Odnajdźcie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Pierwsza osoba, która prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzona pełną wersją gry MotorStorm RC.

Tagi: