Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 10.01.2013 18:32
The Walking Dead również na Wii U
643V

The Walking Dead również na Wii U

ZombiU, mimo że ostatecznie nie okazało się system-sellerem, pokazało deweloperom i wydawcom drogę, jaką powinni podążać, projektując swoje gry na Wii U. W ślady za Ubisoftem poszło już Activision - The Walking Dead: Survival Instinct ukaże się również na next-gena Ninny. Ustalono też datę premiery.

xxxxx

 

Informację tę zdradził Glen Gamble ze studia Up at Noon podczas rozmowy z Digital Spy. Gra ukaże się 29 marca na PS3, X360 i Wii U właśnie, a do wersji na konsolę Big N Gamble odniósł się w następujących słowach:

 

 

"W żadnym wypadku nie chcieliśmy niczego zmieniać, gdyż praktycznie wszystko w Survival Instinct zostało dopięte już na ostatni guzik. Postanowiliśmy więc jakoś rozszerzyć naszą grę w wersji na Wii U.

 

Pomyśleliśmy o wygodniejszym systemie zarządzania ekwipunkiem. GamePad pozwala na to, aby gracz miał ciągły dostęp do swojego plecaka. Tak jest o wiele efektywniej, gdyż można wybrać albo wyrzucić broń za pomocą jednego stuknięcia w ekran."

 

 

Activision ustaliło premierę gry na najgorętszy z możliwych okresów, tak więc przebić się Survival Instinct nie będzie łatwo.

Tagi: Activision Terminal Reality the walking dead: survival instinct