Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.07.2010 17:22
Child of Eden nie będzie działać z Move?
698V

Child of Eden nie będzie działać z Move?

Child of Eden było wielkim zaskoczeniem tegorocznej edycji targów E3. Z jednej strony zaskoczył nashttp://www.ppe.p(...)ove.html"> trailer gry, z drugiej - dziwna polityka Microsoftu...xxxxxWydawałoby się, że Microsoft postawi szczególnie mocno na taką perełkę jak Child of Eden. Podczas E3 okazało się, że jest inaczej - Microsoft wolało chwalić się głaskaniem tygrysa, z wykorzystaniem Kinecta, niż duchowym następcą REZ. W dodatku - co jeszcze wzbudziło zdziwienie - pojawiły się informacje, że Child of Eden będzie współpracować również z PS Move. Czy więc gigant z Redmond upuścił asa z talii swoich kart?

Okazuje się, że niekoniecznie. Tetsuya Mizuguchi powiedział w wywiadzie dla magazynu CVG, że nie wie jeszcze czy Child of Eden będzie współdziałać z PS Move: "Nie możemy w tej chwili powiedzieć nic na ten temat".

Pikanterii sprawie dodają wcześniejsze plotki z E3, które głosiły, że Tetsuya Mizuguchi nie dysponuje jeszcze nawet dev-kitem PS Move (twórca powiedział to jednemu z redaktorów CVG na targach w Los Angeles). Jak sami widzicie support dla PS Move ze strony Child of Eden jest jeszcze cały czas bardzo niepewną sprawą. Ale to nie koniec świata. W ostateczności właściciele PS3 zagrają na tradycyjnym kontrolerze.

 

Tagi: child of eden