Roger Żochowski Roger Żochowski 04.01.2013 14:41
Piątki z PS Vita: 26 gier!
1454V

Piątki z PS Vita: 26 gier!

Mamy piątek, a my ruszamy z kolejnym polowaniem z PS Vita. Dziś czeka na Was aż 26 gier, więc jest o co walczyć. W rozwinięciu znajdziecie jak co tydzień stosowny "rozkład jazdy".

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 25 kodów na Table Top Tanks oraz jedna, duża gra. Kody na Table Top Tanks będziemy rozdawać co godzinę, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 15:30. Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku Bystry jak... zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych).

 

25 x Table Top Tanks (AR)

 W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 20 kodów na Table Top Tanks, nowy tytuł wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość. Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 15:30.

 

Kod na pełną wersję Bystry jak...

 

 

Odnajdźcie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Osoba, która prześlą je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzona pełną wersją gry Bystry jak...

 

Sprawdź swoją inteligencję.

  • Wznieś się na nowy poziom gry dzięki nowatorskim funkcjom PS Vita, wykorzystywanym w 20 genialnych, ćwiczących umysł grach. Przed tobą również niezwykle ciekawe zadania, oparte na rzeczywistości rozszerzonej.
  • Sprawdź, czy twoja inteligencja przewyższa możliwości znajomych z PlayStation Network lub Facebooka! Rozwiązuj wyjątkowo złożone zagadki logiczne oraz łamigłówki liczbowe, obrazkowe i językowe.
  • Stawiaj własne wyzwania i mierz się z zadaniami innych użytkowników gdziekolwiek się znajdziesz dzięki aplikacji „near".
  • Odkryj siłę własnego umysłu i pnij się w górę w rankingach miasta, kraju lub nawet całego świata.

Tagi: