Czy tak wygląda facjata Cole'a w inFamous 2?

News
917V
Czy tak wygląda facjata Cole'a w inFamous 2?
Bartosz Dawidowski | 25.07.2010, 23:15

Nie sądziłem, że kwestia wyglądu głównego bohatera inFamous 2 może wywołać tyle emocji. Okazało się, że to dla wielu graczy sprawa najwyższego znaczenia. Dla nich właśnie jest ten news.

Nie sądziłem, że kwestia wyglądu głównego bohatera inFamous 2 może wywołać tyle emocji. Okazało się, że to dla wielu graczy sprawa najwyższego znaczenia. Dla nich właśnie jest ten news.xxxxx


Takie rewelacje często zapełniają stronice stron japońskich magazynów. Wielu graczy z Kraju Kwitnącej Wiśni zachwyca się lub żywiołowo krytykuje każdy nowy projekt czy rysunek bohatera gry wideo (głównie dotyczy to jRPG). U nas powoli zaczynają się pojawiać podobne emocje w związku z projektami protagonistów. Najpierw zawrzało w związku z odmienioną facjatą Geralta w Wiedźminie 2, a teraz zamieszanie powstało w związku z faceliftingiem i "szałową" fryzurą Cole'a z inFamous 2.

Widzicie to zdjęcie poniżej? To odpowiedź Sucker Punch na narzekania graczy. Taki design Cole'a można ujrzeć w drugiej minucie (dokładnie 2:45) filmiku o tworzeniu inFamous 2. Co sądzicie o nowej-starej mordce Cole'a? Stylizacja na Davida Beckhama jest OK? 

 

Cole z pierwszej części inFamous:

 
 

 

Wzmiankowany filmik:


 

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper