Online'owy Street Fighter zapowiedziany!

News
814V
Online'owy Street Fighter zapowiedziany!
Bartosz Dawidowski | 25.07.2010, 18:09

W ostatnich dniach byliśmy zasypywani materiałami z gameplayu Marvel vs. Capcom 3. Deweloper Street Fightera nie skończył jednak dostarczać radości fanom mordoklepek!

W ostatnich dniach byliśmy zasypywani materiałami z gameplayu Marvel vs. Capcom 3. Deweloper Street Fightera nie skończył jednak dostarczać radości fanom mordoklepek!xxxxx

Podczas panelu "Street Fighter IV and Beyond" w San Diego Yohinori Ono z Capcomu powiedział, że "jego zespół nie zapomniał o Street Fighterze III". Jako dowód tej pamięci padło obwieszczenie: deweloper pracuje nad Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition.

"Zaczynamy dopiero pracować nad tym projektem, więc gra nie pojawi się w sprzedaży w najbliższej przyszłości" - powiedział producent gry. Yoshinori Ono dodał jeszcze, że miłośnicy serii powinni głośno wyrażać swoje oczekiwania co do online'owej wersji Street Fightera III. Szkoda tylko, że zapowiedź tej odświeżonej bijatyki nie przyniosła ze sobą konkretów - chociażby na temat docelowej platformy, na którą tworzony jest remake.

Jakie oczekiwanie macie co do tego tytułu, miłośnicy Street Fightera? Sprite'y zawodników w wysokiej rozdzielczości, lepsze zbalansowanie siły poszczególnych zawodników? Piszcie, skoro Yoshinori Ono prosi o sugestie!

Czy weźmiesz udział w nadchodzących beta testach?

TAK
28%
NIE
28%
Pokaż wyniki Głosów: 28
Źródło: własne

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper