SKLEP
Maciej Marchewka Maciej Marchewka 21.07.2010 15:00
Łysa pała (jednak nie) powraca...
1235V

Łysa pała (jednak nie) powraca...

Na stronie należącej do niejakiej Chandry Larsson pojawiły się niedawno grafiki koncepcyjne z kolejnej odsłony historii zabójcy o kryptonimie "47". Standardowo uznałbym to za lipę, gdyby nie fakt, że Chandra pracuje dla IO Interactive.xxxxx

 

Plakaty ukazują stojącego tyłem "47", logo serii oraz datę wydania przewidzianą na rok 2011. Artworki zdobią również "metki" Eidos i Square Enix, zatem całość wygląda całkowicie oficjalnie, co tylko potwierdza renoma Chandry, która wcześniej tworzyła materiały chociażby do Kane & Lynch: Dead Man. Zatem powrót łysola jest już przesądzony! Liczę, że na gamescom dowiemy się w tym temacie czegoś bardziej konkretnego. Poniżej wspomniane plakaciki do wglądu.

 

 

EDIT: Niestety, ale użytkownik Piotrrek ! okazał się jasnowidzem. Tom Stratton, PR Manager z IO Interactive zdementował plotki odnośnie piątej części Hitmana stwierdzając, że powyższe artworki to tylko artworki właśnie. Nie są one podobno powiązane z niczym konkretnym i w 2011 roku nie mamy co nawet wypatrywać nowych przygód łysej pały. Tym niemniej grafiki zostały usuniętę ze strony artystyki, co poniekąd przeczy zapewnieniom Strattona. Czyżby więc pani Larsson niechcący ujawniła światu coś, co dotąd było trzymane w tajemnicy? Wielibiciele teorii spiskowych - na start!

Tagi: eidos hitman IO Interactive Square Enix