Roger Żochowski Roger Żochowski 16.11.2012 09:20
Piątki z PS Vita - 22 gry do zgarnięcia!
743V

Piątki z PS Vita - 22 gry do zgarnięcia!

Witamy Was w kolejny, piątkowy poranek. W dzisiejszej odsłonie Piątków z PlayStation Vita znów do zgarnięcia czekają tylko i wyłącznie pełne gry. Tym razem będziecie mieli okazję zapolować na dwie duże produkcje oraz 20 Minisów.

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 20 kodów na M.O.Z.O.Z Space Salvager (Minis) oraz dwie większe produkcje. Kody na Minisy będziemy rozdawać, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 10:00Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku Resistance Burning Skies  i Gravity Rush zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych). Z racji tego, ze tym razem do zgarniecia będa dwie gry, Sackboye również będądwa, każdy ze swoim hasłem dnia przypisanym do danej gry. 

 

 

 

20 x Histeria Project (Minis)

 

 

W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 20 kodów na Histeria Project (Minis). Przypominamy, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 10:00.

 

 

Kod na pełną wersję Gravity Rush!

 

Odnajdźcie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Ten kto pierwszy prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzony pełną wersją gry Gravity Rush


Wkrocz do mistycznego miasta Hekseville i odkryj swoje moce przełamywania grawitacji.

 
Weź udział w epickiej przygodzie, posługując się umiejętnościami wykorzystującymi niezwykłe metody sterowania systemu PlayStation Vita.
Manipuluj siłami grawitacji i przestrzenią 3D.
Raduj oczy oryginalnym stylem graficznym opartym na japońskich i europejskich animacjach.

 

 

 

Kod na pełną wersję Resistance Burning Skies!

 


Waszym drugim celem jest jak co tydzień odnalezienie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku Sackboya, który poda Wam "drugie hasło dnia". Pierwsza osoba, która prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzona pełną wersją gry Resistance Burning Skies.


Dołącz do ruchu oporu z systemem PlayStation Vita.

  • Spójrz na pierwszy dzień inwazji Chimer na Stany Zjednoczone oczami nowojorskiego strażaka, Toma Rileya.
  • Zagraj w pierwszą strzelankę z perspektywy pierwszej osoby, która da Ci niespotykaną do tej pory na systemie przenośnym precyzję sterowania dzięki wykorzystaniu dwóch drążków analogowych
  • Weź udział w pełnych akcji bitwach trybu multiplayer za pośrednictwem PlayStation Network w towarzystwie nawet siedmiu znajomych.
  • Zagraj w Resistance w całkowicie nowy sposób, wykorzystując szeroką gamę możliwości systemu PlayStation Vita.

Tagi: konkurs playstation vita polska scep