Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 23.10.2012 20:15
Borderlands Legends oficjalnie
1015V

Borderlands Legends oficjalnie

Wczoraj informowaliśmy o reklamie, która sugerowała powstanie Borderlands na platformy mobilne. Dziś infromacja została potwierdzona. Z końcem października będziemy mogli zagrać w Borderlands Legends na iOS! Wiemy także jak wygląda rozgrywka.

xxxxx

 

Serwis popwatch.ew.com rzucił nowe światło na Borderlands Legends. Wszystkie plotki zostały potwierdzone. Gra, w założeniu, ma być podobna do wersji konsolowych - zabijanie przeciwników oraz zbieranie lootu będzie stanowiło oś rozgrywki. Sam gameplay będzie wyglądał inaczej niż w przypadku "dużej" wersji. W Borderlands Legends, świat będziemy widzieć z góry. Każda z postaci posiada swoje własne unikalne umiejętności które dodatkowo możemy rozwijać. 

 

Misje będą losowe, oparte na prostych zadaniach - poziom trudności jest skalowany, w zależności od naszego poziomu. Kolejną sporą zmianą w stosunku do pierwowzoru jest dodanie systemu odsłon, po raz pierwszy w serii. 

 

Gra ukaże się 31 października. Kosztować będzie $4,99 w przypadku iPhone oraz $6,99 w przypadku iPada (kolejno, ok 16 oraz 22zł)

Tagi: 2K Games Borderlands Legends Gearbox Software