Prezentacja światów w KH: Birth by Sleep

Wideo
562V
Prezentacja światów w KH: Birth by Sleep
Bartosz Dawidowski | 14.07.2010, 02:48

Ostatnio pisaliśmy o nowej odsłonie Kingdom Hearts na DS-a; czas by teraz wspomnieć o Kingdom Hearts: Birth by Sleep (PSP), które ukaże się w sklepach już 10 września bieżącego roku. Akurat na osłodę po powrocie do szkoły!

Ostatnio pisaliśmy o nowej odsłonie Kingdom Hearts na DS-a; czas by teraz wspomnieć o Kingdom Hearts: Birth by Sleep (PSP), które ukaże się w sklepach już 10 września bieżącego roku. Akurat na osłodę po powrocie do szkoły!xxxxx


Square Enix zaprezentowało Disneyowskie światy, które przyjdzie nam zwiedzić w Kingdom Hearts: Birth by Sleep.  Oprawa wizualna tego dzieła to oczywiście najwyższa półka - szykuje się jedna z najładniejszych graficznie gier na PSP.

Ważnym elementem nowej gry z serii Kingdom Hearts ma się okazać tryb multiplayer, maksymalnie do 6 graczy naraz (tylko lokalne połączenie). Zabawa wieloosobowa będzie odbywać się co prawda jedynie na zamkniętej arenie, ale zabawy powinno być z tego sporo (m.in. wyścigi pojazdami, tryb Player vs. Player, Survival Mode).
 

 

 

Źródło: własne

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper