Roger Żochowski Roger Żochowski 12.09.2012 12:41
Forza Horizon w pełni po polsku!
1656V

Forza Horizon w pełni po polsku!

Do tej pory polski oddział Microsoftu nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki z Sony w kwestii polonizacji gier. Wygląda na to, że polityka firmy zaczyna się powoli zmieniać. Po Halo 4 przyszedł czas na nową odsłonę Forzy.

xxxxx

 

Informacja prasowa: „Forza Horizon” w pełnej polskiej wersji językowej.

Warszawa, 11 września 2012 r. – Microsoft Polska, wydawca gry „Forza Horizon” na konsolę Xbox 360, informuje, że standardowe wydanie gry będzie dostępne w oficjalnej dystrybucji w pełnej, polskiej wersji językowej – zawierającej lokalizowane dialogi oraz napisy. Edycja Limitowana będzie dostępna w oryginalnej wersji angielskiej. Oba wydania trafią do sprzedaży 26 października 2012 roku.
Limitowana Edycja Kolekcjonerska gry „Forza Horizon” otwiera natychmiastowy dostęp do statusu VIP. W ramach pakietu, gracze otrzymają również:  


•    Stylizowane, metalowe opakowanie Steelbook™
•    Specjalną przepustkę Festival Ticket, otwierającą dostęp do ekskluzywnej zawartości dodatkowej w Xbox LIVE
•    Dodatek premierowy zawierający 5 samochodów do gry
•    Pakiet pięciu schematów malowania samochodów
•    Pakiet „Forza Horizon” Accelerator

 


Zamówienia przedsprzedażowe na Standardowe i Limitowane wydanie gry „Forza Horizon” można już składać u autoryzowanych sprzedawców. Lista sklepów jest dostępna na stronie http://www.xbox.(...)buy-now. Tylko w Polsce, oferta zakupu przedpremierowego dowolnego wydania będzie premiowana pakietem zawartości dodatkowej, zawierającym wszystkie 5 bonusowych samochodów dostępnych w dniu premiery gry, wśród nich: 2012 Aston Martin Virage, 2011 Mercedes-Benz SLS AMG, 2010 Ferrari 458 Italia, 2010 Nissan 370Z i 2010 Volkswagen Golf R.
 

Tagi: forza horizon Microsoft polska