SKLEP
Artur Sojka Artur Sojka 23.03.2010 21:22
Gears of War 3 zmiecie Uncharted 2?
827V

Gears of War 3 zmiecie Uncharted 2?

Dwie najlepsze strzelaniny TPP na konsole to...? Oczywiście Uncharted 2 i Gears of War 2. Pomimo, iż są to dwie tak różne produkcje, łączy je wspólna cecha – multum strzelania, akcje zapierające dech w piersiach oraz niekończące się pokłady miodu! xxxxx

 

Naughty Dog wraz z fenomenalnym Uncharted 2 wspięło się na wyżyny i póki co przygody Nathana Drake'a przez wielu graczy uważane są za jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek widział świat. Tytuł zdobył wiele nagród w różnych kategoriach, m.in. został wytypowany na Grę Roku na targach GDC 2010.

Najwyraźniej Cliff Bleszinski ma nieco inne zdanie na ten temat. Otóż dzisiaj na swoim Twitterze, główny projektant z Epic Games, odpowiedzialny za serię Gears of War oznajmił, iż Naughty Dog ma się mieć na baczności, bo wkrótce Gears of War 3 zniszczy drugą część Uncharted. Przynajmniej tak można wnioskować po notce pana Bleszinskiego, który wyzywa Naughty Dog na pojedynek! Czy zapowiedziana na przyszły rok, trzecia część Gears of War, rzeczywiście ma szansę zagrozić znakomitemu sequelowi Naughty Dog? Czas pokaże, wszak to jeszcze cały rok czekania, a silnik Unreal Engine 3, na którym ma hulać najnowsza część Gearsów, wciąż kopie tyłki! Być może więcej szczegółów poznamy na nadchodzących wielkimi krokami targach E3 2010.

Póki co zachęcam Was do obczajenia jedynej zajawki z Gears of War 3.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

Tagi: