Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.06.2010 23:25
Kosmiczna gra handlowa od Ascaronu
726V

Kosmiczna gra handlowa od Ascaronu

Twórcy Sacred 2 znowu próbują sił na konsolach. Ascaron Entertainement ogłosiło dzisiaj, że prace nad remake'iem DarkStar One: Broken Alliance zostały zakończone i rozpoczęło się już tłoczenie dysków z grą. Premiera tej kosmicznej przygody już za 20 dni.xxxxx


Pewnie DarkStar One: Broken Alliance śmigał dotychczas poza zasięgiem waszych radarów? Gra przemknęła przez okres dewelopingu zupełnie niepostrzeżenie, a szkoda, bo dla grona graczy czekających od 20 lat na nowoczesną wersję Elite, DarkStar One: Broken Alliance może okazać się prawdziwym świętym Graalem. Tytuł Ascaronu, który jest remake'iem pecetowej wersji z 2006 roku, to rasowa kosmiczna gra symulacyjno-handlowa. Konsole tej generacji nie miały do czynienia z dziełami o takim charakterze.

DarkStar One: Broken Alliance oferuje prawie 400 układów słonecznych do zwiedzenia. Oczywiście ich eksploracja będzie umowna - podlatujemy statkiem kosmicznym do stacji orbitalnej, ładujemy towary na pokład i zmierzamy ku kolejnej kolonii - by sprzedać z zyskiem ładunek. To takie Elite po liftingu.

Gra pojawi się w sklepach już 20 lipca (wersja X360). Trailer z gameplayem poniżej. Kto się pisze na kupieckie przygody w przestrzeni kosmicznej?

 

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: ascaron dakstar one: broken alliance